Замовити

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Купуючи товар Ви погоджуєтесь з наступними умовами:

  • Повернення і гарантія

Умови повернення

Покупець має право протягом 14  днів, не враховуючи дня покупки, обміняти на аналогічний або повернути придбаний товар (меблі), якщо не пошкоджена упаковка, фабричні ярлики (бірки), він не використовувався, не був у збірці (монтажі), збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, є товарний чек, виданий покупцеві разом з товаром.

Вам буде відмовлено в заміні товару на новий (поверненні грошей) якщо:

– З моменту покупки товару, що підлягає обміну або поверненню, пройшло більше 14 днів;

– Даний товар не є новим, тобто був в збірці (монтажі), пошкоджена оригінальна упаковка, фабричні ярлики.

Товари, які виконувалися або привозилися під індивідуальне замовлення, поверненню не підлягають!

Дані умови не обмежують законних прав споживача, наданих йому чинним законодавством України.

Компанія здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України, зокрема, Законом України «Про захист прав споживачів» в редакції від 15 грудня 1993 року № 3682-XII з наступними змінами та доповненнями та Правилами продажу товарів на замовлення та вдома у покупців ( затверджено наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 29.03.99г. №199)

  • Гарантія

Гарантія на меблі, придбані в нашому магазині , становить 12 місяців з моменту покупки, за умови правильної експлуатації меблів, в нормальних умовах. Протягом гарантійного терміну ми безкоштовно усунемо виробничі дефекти, а в разі якщо неможливо усунути дефект (розглядається індивідуально) – замінимо браковану деталь.

Перед складанням меблів покупцем, необхідно перевірити деталі на наявність дефекту (відколів, подряпин, відповідності кольору всіх елементів вироби). При виявленні дефекту – призупинити складання, тому що деталі меблів зі слідами установки поверненню та обміну не підлягають.

Гарантія анулюється: якщо замінна частина вже була встановлена ​​або є явні ознаки того, що деталь вже була використана. При виявленні дефекту повідомте за телефоном, вказаним в товарному чеку. Після закінчення складання зберігайте до кінця гарантійного терміну товарний чек .

Рекламації приймаються тільки при наявності товарного чека, самого виробу або окремих елементів . У разі недотримання вищевказаних вимог, претензії по рекламації не приймаються. Рекламації, що виникли внаслідок неправильної збірки (самостійно покупцем), доставки і підйому (самостійно покупцем) або виникли внаслідок неправильної експлуатації, усуваються за рахунок покупця.

Гарантія не поширюється, якщо:

– Порушені правила і умови експлуатації меблів;

– Відновлення і ремонт меблів здійснювались Покупцем самостійно;

– Меблі пошкоджено в результаті дій домашніх тварин, вогню, агресивних рідин, а також з ознаками недбалого користування;

– Змінена конструкція виробу або комплектуючих Покупцем;

– Закінчився гарантійний термін;

– Якщо присутні дефекти, які були повідомлені або відомі покупцеві до продажу і через яких покупець отримав індивідуальну знижку, а також дефекти, за якими на меблі була знижена ціна реалізації.

Витяг із Закону України “Про захист прав споживачів” (№ 3161-IV от 01.12.2005 р.)

Написати нам

 

×
Швидке замовлення

 
×